Gabinet

Nasz gabinet prowadzimy już wiele lat i przez cały czas dążymy do podnoszenia komfortu pobytu pacjenta. Nasz zespół nieustająco podnosi kwalifikacje poprzez szkolenia, sympozja, kursy. Jesteśmy przekonani o tym, że poszerzanie naszej wiedzy jest niezbędne do prawidłowej pracy z pacjentem, korzystania ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości w stomatologii.

Pracujemy w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt. W skład naszego zespołu wchodzą: lekarze stomatolodzy, dyplomowane higienistki stomatologiczne, laboratorium protetyczne i profesjonalna asysta dentystyczna.

Uhonorowaniem dotychczasowych starań było wytypowanie przez pacjentów członków naszego zespołu do plebiscytu o „Złoty Stetoskop 2012„ i Złoty Stetoskop 2013. Jest to konkurs na najlepszego lekarza, pielęgniarkę w naszym województwie. Dzięki Państwa głosom zajęliśmy bardzo zaszczytne 3 miejsca, jako jedyny gabinet stomatologiczny.

Stworzyliśmy gabinet „Blask Uśmiechu” z myślą o pacjentach, którzy nie lubią chodzić do dentysty. Bardzo chcieliśmy, żeby zmienili zdanie. I udało się. Teraz są naszymi pacjentami, przyprowadzają nam swoje dzieci, wiedzą jak ważna jest profilaktyka w stomatologii, polecają znajomym.

Nasz cel to udowodnienie ludziom, że wizyta u dentysty może kończyć się uśmiechem, radością i chęcią ponownych wizyt. Lubimy kiedy ludzie się uśmiechają. Ta myśl jest zawsze z nami.

Dlaczego uśmiech?
Bo to znak, że ludzie są szczęśliwi. Ludziom uśmiechniętym żyje się lepiej, łatwiej osiągają sukcesy, łatwiej nawiązują kontakty, lepiej radzą sobie z problemami.
Ci z nas, których uśmiech promienieje zdrowiem śmieją się o wiele chętniej i częściej niż osoby których zęby zostały zniszczone przez chorobę lub zaniedbanie.

A ci drudzy co mają zrobić, czy na zawsze przestać się uśmiechać? Zdecydowanie nie!
Współczesna stomatologia i profilaktyka jest w stanie przywrócić to co utracili.