Wierzymy, że zasługujesz na najlepszą opiekę. Dlatego też zawsze przedstawiamy Państwu najlepsze możliwe rozwiązania stomatologiczne w leczeniu Państwa sytuacji osobistej. Każdego roku zapewniamy wyjątkową opiekę setkom osób. Niektóre z nich mają korzyści dentystyczne, ale większość nie. Jeśli masz świadczeń stomatologicznych, gratulacje! Masz wielkie szczęście. Oto kilka ważnych rzeczy, które powinieneś wiedzieć:

Twoje świadczenia dentystyczne są oparte na umowie zawartej między pracodawcą a firmą ubezpieczeniową. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące świadczeń stomatologicznych, skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą lub firmą ubezpieczeniową. Aby uzyskać informacje na temat usług dostępnych w naszej praktyce, zadzwoń i porozmawiaj z naszym zespołem.

A Krótka historia świadczeń dentystycznych
Świadczenia stomatologiczne znacznie różnią się od świadczeń medycznych. W 1959 roku większość planów świadczeń dentystycznych miała roczny limit w wysokości 1000 dolarów. Będziesz zaskoczony wiedząc dziś, że przeciętny dentystyczny plan świadczeń ma roczny maksymalny pułap 1000 dolarów. W ciągu 40 lat nie było znaczącego wzrostu rocznego pułapu maksymalnego! Nastąpił jednak znaczny wzrost Twoich składek. Świadczenia stomatologiczne nigdy nie pokryją kosztów dokończenia opieki dentystycznej. Są one przeznaczone wyłącznie na pomoc.

Co musisz wiedzieć
Wiele osób otrzymuje zawiadomienie od firmy ubezpieczeniowej, że opłaty stomatologiczne są wyższe od zwyczajowych i zwyczajowych. Firma ubezpieczeniowa określa ich poziom zwrotu, badając obszar geograficzny, obliczając średnią opłatę, a następnie stwierdza, że 80% średniej opłaty jest zwyczajowo stosowana. W tym badaniu uwzględniono zniżkowe kliniki dentystyczne i zarządzane placówki opiekuńcze, które znacznie obniżyły opłaty stomatologiczne, obniżając tym samym średnią. Każdy lekarz w prywatnej praktyce będzie miał opłaty, które firmy ubezpieczeniowe określają jako wyższe niż zwykle i zwyczajowo.

Firmy ubezpieczeniowe nie uznają wielu rutynowych i nowszych usług stomatologicznych.

Wiele planów świadczeń dentystycznych mówi swoim uczestnikom, że będą oni objęci ubezpieczeniem do 80% lub 100%, ale nie określają jasno wysokości składki w planie, rocznego maksimum lub ograniczeń. Bardziej realistyczne jest oczekiwanie, że plany świadczeń stomatologicznych pokryją od 25% do 40% usług stomatologicznych. Należy pamiętać, że kwota zwracana przez plan zależy od tego, ile pracodawca zapłacił za plan świadczeń dentystycznych. Otrzymasz z powrotem tylko tyle, ile pracodawca włożył w zmniejszenie marży firmy ubezpieczeniowej.

Jak my pomożemy
Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w koordynacji świadczeń stomatologicznych, tak abyś otrzymał maksymalny możliwy zwrot kosztów za świadczone przez nas usługi. W ramach uprzejmości nasi pracownicy z przyjemnością dostarczą Państwu wszelkie niezbędne formularze lub złożą wszelkie dokumenty w Państwa imieniu, aby pomóc Państwu w otrzymaniu bezpośredniego zwrotu kosztów przez ubezpieczyciela.

Doskonała opieka stomatologiczna jest dostępna z lub bez świadczeń stomatologicznych. Mamy nadzieję, że wybierzesz to, co najlepsze, co stomatologia ma do zaoferowania.