Stomatologia przebyła tak długą drogę, nawet w ciągu ostatnich kilku lat, czyniąc zabiegi szybszymi, mniej bolesnymi i bardziej skutecznymi niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak w Stomatologia Bydgoszcz rozumiemy, że wyjazd do dentysty może być dla Ciebie stresującym doświadczeniem. Aby odpowiedzieć na Państwa pytania i uspokoić wszelkie obawy, planujemy konsultację, podczas której pokażemy Państwu gabinet, pozwolimy spotkać się z lekarzami i ich zespołem, a także przeznaczymy dodatkowy czas na rozmowę z dentystą przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia lub procedury.

Twoja wstępna konsultacja jest przeznaczona specjalnie dla Ciebie, aby omówić Twoje potrzeby w zakresie zmiany uśmiechu i ogólne cele zdrowotne stomatologa. Zachęcamy do poświęcenia tego czasu na zadawanie wszelkich pytań dotyczących Twojego uśmiechu i wszelkich problemów zdrowotnych stomatologa. Może się zdarzyć, że nie będziesz pewna jakiej procedury chcesz lub potrzebujesz, aby poprawić swój uśmiech i ogólny stan zdrowia jamy ustnej. Dlatego też nasi dentyści kosmetyczni będą potrzebować czasu, aby usiąść z Tobą i wyjaśnić opcje, które są unikalne dla Ciebie.

Razem z dentystą, będziesz miał niestandardowy plan leczenia zaprojektowany tak, aby włączyć jedną lub więcej procedur, aby konkretnie rozwiązać Twoje potrzeby stomatologiczne. Aby umówić się na wstępną konsultację, proszę zadzwonić już dziś.